Awaria magistrali wodociągowej – informacja otrzymana z MPWIK

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna, Zakład Pruszków uprzejmie informuje o znacznym spadku ciśnienia wody bądź jej braku przy maksymalnych rozbiorach w budynkach mieszkalnych, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej w Ursusie, Piastowie, Pruszkowie, Michałowicach, Regułach i Opaczy Kolonia. Obniżenie ciśnienia wody lub jej brak nastąpił w dniu 16.09.2015r. od godziny 07:30  do czasu usunięcia awarii. Naprawa magistrali powinna się zakończyć w godzinach wieczornych, z zastrzeżeniem, że szacowana pora usunięcia awarii będzie możliwa do podania po wykonaniu wykopu i ocenie miejsca oraz skali uszkodzenia przewodu.

W/w wyłączenie spowodowane jest awarią magistrali wodociągowej przy skrzyżowaniu alei Prymasa Tysiąclecia i Al. Jerozolimskich w Warszawie. Na czas wykonywania prac zostaną uruchomione wszystkie awaryjne stacje uzdatniana wody o lokalnym zasięgu działania oraz zostaną rozstawione beczkowozy z wodą pitną.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.mpwik.com.pl. Zwracamy się do Państwa z prośbą o śledzenie informacji o przebiegu prac i planowanej godzinie włączenia magistrali, które będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej Spółki.

Przepraszamy Państwa za niedogodności i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować czas ich występowania.

Mariusz Drozdowski

Kierownik Wydziału

Wydział Dyspozytorni i Pogotowia Technicznego

Zakład  Pruszków

MPWiK w m. st. Warszawie S.A.

ul. Domaniewska 23

05-800 Pruszków

fax. 022 445 62 05

www.mpwik.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *