Konkurs na położenie instalacji elektrycznej w budynku Dąbka 1 w Warszawie ( Dzielnica Ursus)

Wspólnota Mieszkaniowa Dąbka 1  w Warszawie ( Dzielnica Ursus) poszukuje wykonawcy do połozenia na ścianach i sufitach  kabli elektrycznych, kontaktów i gniazd elektrycznych w sześciu pomieszczeniach strychowych ( każde pomieszczenie ok. 50 m2) bez podłączenia do zasilania elektrycznego. Kosztorys ofertowy zainteresowanemu wykonawcy  zostanie przesłany malem. Kontakt  e-mail: biuro.highrise@gmail.com, tel. 791 792 227. Istnieje możliwość obejrzenia strychu.  Oferty prosimy składać do 21 sierpnia 2014r.  Termin przyjmowania ofert może zostać zmieniony. Konkurs ofert nie jest organizowany w oparciu o przepisy Ustawy o zamówieniach publicznych. Konkurs ofert może zostać unieważniony bez podania przyczyn.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Roboty wykonuje firma p. Piotra Wysmolińskiego z Radomia. Najwazniejszym kryterium wyboru wykonawcy był termin rozpoczęcia robót.  Dziękujemy wszystkim Wykonawcom za złozenie ofert.              

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *