Sprawy bieżące

Informujemy, że Wspólnota Mieszkaniowa Kondratowicza 22 w Warszawie wybrała wykonawcę  do budowy instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kW w ramach konkursu ofert. Konkurs wygrała firma Ozebud sp. z o.o. z Warszawy. Wspólnota Mieszkaniowa złożyła wniosek do BGK o wypłacenie grantu w wysokości 50% kosztów budowy.  Po pozytywnej weryfikacji wniosku przez Bank Gospodarstwa Krajowego  nastąpi rozpoczęcie budowy instalacji fotowoltaicznej.


W ostatnim tygodniu moja strona internetowa nie była dostępna, gdyż powstał błąd krytyczny na stronie. Nie mogłem również się zalogować do panelu administracyjnego strony. Przesłany link  do otwierania panelu administracyjnego strony przez WordPressa nie był aktywny. Zwróciłem się o pomoc w tej sprawie  do  właściciela serwera. Odmówiono mi udzielania pomocy  odsyłając mnie do webmastera, którego powinienem poszukać na rynku usług internetowych.  Wysyłając wniosek do jednej firmy zajmującej się naprawą stron internetowych otrzymałem odpowiedź, że mają dużo pracy i tematem mogą się zająć dopiero po 10 maja br.  W końcu przygotowałem pytanie do sztucznej inteligencji  co powinienem zrobić aby dokonać naprawy strony internetowej.  Otrzymałem szybką darmową odpowiedź i stronę sam naprawiłem w ciągu 1 godziny. Naprawa polegała na wyłączeniu 4 z około 30 wtyczek zainstalowanych na stronie internetowej. Te 4 wadliwe wtyczki  spowodowały powstanie błędu krytycznego na stronie internetowej.


Infomujemy, że Wspólnota Mieszkaniowa Kondratowicza 22 w Warszawie podpisała umowę z BGK na otrzymanie grantu OZE  na kwotę  91 295, 96 zł. Instalacja fotowoltaiczna zostanie wybudowana do  25 kwietnia 2023 r.

———————————————————————————————————-

 

Dodaj komentarz


Warning: Illegal string offset 'share_counts' in /home/platne/serwer284533/public_html/highrise.pl/wp-content/plugins/simple-social-buttons/simple-social-buttons.php on line 477